Bacha na Bacha aneb adrenalin je dycky risk

1. března 2011 v 12:56 | ★ |  boys
Tyhle zkušenosti mám hned dvě, ani jedna ale nedopadla tak, že bysme byli spolu šťastní a jeho bejvalka by to vzala vpohodě.

O tom prvním, myslím, jeho holka snad ani nevěděla a on mi 2 měsíce, předtím než se to stalo, psal. Bylo to naprosto nečekaný. Dycky se mi moc líbil, myslela sem, že sou dokonalej pár a hrozně sem jim záviděla. Najednou mi napsal na fb a já sem byla v šoku, nikdy sme se spolu nějak zvlášť nebavili, znali sme se spíš od vidění. Pak sem měla přijít na zábavu a už to bylo. Byla tam i ta jeho, ale neviděla sem je spolu snad ani jednou. Pak sem s ním a jeho kámošema byla v pekle a dali sme si pusu, přede všema, ale nevypadalo to nijak zvlášť vážně. Pak, pozdějc, sme šli ven. Pořád sme kecali nějaký hemzy, kterejma sme chtěli jenom zabránit tomu, aby nenastala trapná chvíle ticha. Pak sem podotkla, že jestli to, co mi dal v pekle byla pusa, tak, že to bylo dost chabý a on ke mě přišel a začali sme se líbat. Neměla sem z toho nijak zvlášť blbej pocit, v podstatě sem se sebou byla docela spokojená, až do doby, kdy sem potkávala jeho holku. Do týhle chvíle sme byly v pohodě a normálně sme se zdravili, teď už sem se jí nemohla podívat do očí. Do dvou měsíců se po dvou a půl letech rozešli. A my už sme spolu potom měli jen dvě aférky. Teď se sotva pozdravíme.


To druhý je celkem čerstvý a narozdíl od toho prvního, je to celkem průser. Prostě se to stalo tak, že jeden kluk od nás z vesnice chodí s jednou slečnou, vždycky sem je měla ráda a přála sem jim ten vztah, ikdyž mi bylo líto jeho holky, protože sem věděla, že 2 její (i moje) "kamarádky" se s ním líbali (jedna možná i něco víc, nevím) a jednou sme já, ty 2 "kámošky" a on (bez svý holky) seděli v hospodě. Dělal si srandu, že pudem my 4 do grupáča, tak sme šli do komory a smáli sme se, holky se vypařili za ostatníma a zůstala sem tam s ním jenom já. Chytl mě a dal mi asi 5ti-10tisekundovou pusu. Říkala sem si, skvělý, sem mezi nima...sem mezi těma, který mi byly odstrašujícím příkladem. Bože! Sem kráva, ale zároveň se mi on líbil, jinak by k tomu v životě nedošlo, ale nikdy sem nepomyslela na to, že by mezi náma mohl bejt třeba vztah, bylo by to divný, protože on je prostě jenom kámoš. Jedný z těch dvou "kámošek" sem řekla, že sem se s ním taky trochu líbala. Asi po tejdnu mi napsala, že tý slečně nějakej anonym napsal, že prej ju její kluk se mnou podvádí, prej se ho na to zeptala a on to popřel, řekla sem jí, že si nepotřebuju vymejšlet. Na to mi psal on, že prej; co to o něm rozhlašuju za s*ačky. Hned na to ona, proč lžu, když stejně všichni, říkaj, že sme spolu sami nebyli, tak proč si to vymejšlím. Strávila sem s ní hádku asi do půl jedný, pak sem byla tak vyždímaná, že po tom, co mi řekla, že rači bude trapná ignorantka než špinavá dě*ka, sem si ji odstranila z přátel. Tohle mírně bolelo, měla sem z toho depku a druhej den sem nešla do školy. Vlastně ten druhej den je neska. Prostě život de dál, omluvila sem se jí a nemám důvod se v tom dál rejpat, ať sou spolu dál šťastní..jenom dobře.

Někteří kluci fakt KRE--NI!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ajinka! | 2. března 2011 v 19:24 | Reagovat

"Někteří kluci fakt KRE-TÉ-NI!"
-> nejenom kluci,eN!:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama