Duben 2011

Never more

24. dubna 2011 v 0:43 | ★ |  screaming inside
To zas byla sobota, no rozhodně sem si ju představovala jinak. Ňák mi to nedává logiku, ale vpodstatě to snad dopadlo dobře. Achjo..always, S už asi spí, M je zhulená, R na karibiku, A mám pořád nejrači a doufám, že se nic nemění, D je na pekelnících, I je nasraná, ale snad to bude dobrý, N to má všecko jenom né lehký..
(du si dát kissku)

Kiss you.
Taste you.
All night.
Always.


vy(p)s(p)at se z toho..

22. dubna 2011 v 23:20 | ★ |  deník redheadky
Já už to v sobě ale dál neudržím, fakt nee.. Vrtá to ve mě další díru :D ..zní to divně.. :D Ale jakooo, nooo, byla to paráda a sem dcl dooost happy, od tý doby je to pohodička a zejtra zase určitě bude, ale na nedělu už se těším, to fakt že jo.. páč du po půl roce na zábavu a jakože to nebude jen tak obyčejná zábava, tak dlouho sem na zábavě nebyla, asi jenom od narození do doby, kdy sem tam byla poprvý :D.. to zní ještě divnějc.. Dneska mám žravou, ale do zejtřka dovečera to musí zmizet.. Ráno se možná vykopu a pudu běhat :) Sama sem zvědavá, jak to dopadne.. Uvidíme, ale jako dneska už nemám, co kouřit, dcl mě to sere. S Petrou sme všecko vykouřili, 2 v lese a jednu sem si dala na louce :D.. Kouřit je nejlepší, teď už asi budu muset kouřit jenom v přírodě a tajně :D, nebo mě čeká sekec, lala.. To je pohodička velkýýý pátek, co si zejtra dám na jídlo? Nevím.. musím donutit mamku, aby večer přijela do města a pudem nakoupit zeleninu, hlavně ředkve, na těch sem momentálně závislá a taky chcu rio máre a ledovej salát, mňam.. Zejtra totiž jedu na kus řeči za *S*, 2 dny sem ju neviděla a už mám absťák po tý holce kudrnatý.. Noo a v neděli jedem s S na fočuš, bude tam i *A*! To zas bude záážitok! :D Joo a možná budu jezdit na kole na brigádu do jedný vesnice tady kousek, ale ještě nevím, co budu dělat, ale kámoš našich, co mi to bude zařizovat je říďa tý firmy, takže i napříč tomu, že to je firma zemědělská, bych se eventuelně nemusela přehrabovat v zrní. :D Nonic, Černá Lábuť byla boží a já se du dál radovat! :) Volám si s M, ale ta už asi neska nic nepoví :D Teď řekla "Achjo." a pak se mě zeptala co dělám, odpověděla sem jí, zasmála se.
Jak ten život může bejt po desátý večer zajímavej, co? :)


Olsen twins

22. dubna 2011 v 0:38 | ★ |  stars

Počítám hvězdy

21. dubna 2011 v 23:57 | ★ |  poeizuju
Jen tak
sedím na balkóně
kouřím kissky
další?
za chvíli
přemejšlím
o minulosti
o tom co bylo
jaký to bylo
R..
co mohlo být
co je teď
a jaký to je
zamiluju se?
vždyť vím jaký to bylo
co všechno je třeba obětovat
nevím jestli to má cenu
navždycky ne
ale
stejně o tom musím přemejšlet
počítám hvězdy
bude půlnoc
je
řádky
mají vůbec smysl?

Stydím se, really!

8. dubna 2011 v 20:48 | ★ |  deník redheadky
Bože, bože....pardóóón..ale fakt sem neměla časa! Bylo toho teď milión, ale škola celkem de..s váhou se mi sice už tak hejbat nedaří, ale aspoň, že zatím nestoupá. Dokonce sem od neděle do středy byla každej den na orbitreku, jenže já debil sem si včera v těláku natáhla tříslo a teď nemůžu pořádně ani sejít ze schodů. Zejtra ale jedem nakupovat do Olympie! Jupí! Už se těším, páč mám opravdovou šatníkovou krizi. Mám jenom dvoje přijatelný kalhoty a i tyhle mi trochu padaj.. T tři kila co sem shodla sou trochu cejtit, ale furt mi to nějak nestačí, ale až docílím svejch 56, tak to bude! Ale nějaký kilo mi do nich přece jenom ještě zbejvá, takže zejtra jenom něco dietnějšího... Hmmm...pátek večer a sem doma, ale zejtra! Zejtra se de kalit! :D No kalit... Večer má taťka koncert v jednom klubu a mohl by se tam objevit nějakej pěknej kluk, páč mám už docela absťák :D. Třeba kdyby tam byl *T*, neurazila bych se. Zejtra si nakoupím, lálálá :D. Nonic, už bych asi psala samý sra*ky, takže už to rači jenom zveřejním a šupnu sem něco na zaplácnutí tý prázdný díry, co tady mou absencí vznikla :P.
*bye*