Červenec 2011

Sem ostudnice a slaboch nejvyššího kalibru!!!

19. července 2011 v 23:20 | ★ |  deník redheadky
Omlouvám se, že sem to tady tak zanedbávala, ale styděla sem se. Víte, že většinou, když sem píšu jídelníček, tak je dobrej, ale když ho sem nenapíšu, znamenáto, že sem něco pohnojila. A je to hlavně tím, že sme měli 15týho výročí, 3 měsíce (jasně, musím si to něčím opodstatnit), a žrali sme. Hodně. Ajak už to tak bývá, když JEDNOU ujedu, dycky se to se mnou veze minimálně do konce týdne, vlastně teď sem přetáhla ještě o dva dny. Dneska sme byli s M v Brně a já se celej den držela, ráno sem si koupila celozrnou housku, který sem si dvakreát kousla a pak ji vyhodila tajně na záchodech, během dne sem nejedla nic moc, jenom ve dvě, když si M všiml, že sem ještě nejdla "od rána", tak sem si koupila kalamáry a garnáty, dala sem si jich pár a asi půlku schovala do kabelky. Dál se mi povedlo zůstat jen na pití. Vydržela sem to až do pěti, kdy už sme seděli v kině. Byla sem na sebe pyšná. Dokonce sem odmítla i mléčnej koktejl a zmrzlinu. Jenže v kině sem šáhla do kabelky pro kapesníky a pod nos mi vletěla vůně toho masa, který sem plánovala dovést ségře (miluje mořský plody). Samozřejmě, že sem to dojedla, k tomu sem si ještě párkrát kousla toho megapendreku, co si M koupil a věděla sem, že sem v prdeli. V osm sem dorazila domů a už se to vezlo, sežrala sem na co sem přišla a u toho sledovala Gossipky. Teď tady sedím, s plným břichem a s výčitkama, většíma než včera a že je kurva, co říct!! Navíc, sem dostala předvolání ze sociálky, musím tam zejtra přijít kůli tý rvačce na zábavě. Myslím, že to bude ok. Mám dvě holky, co mi potvrděj, že sem B jen chránila a nic sem nevyvolala ani nikoho neprovokovala. Naši nevyváděj, takže je to v klídku. Jinak v neděli mám 16 a zase oslavím narozky jako tlustoprd.. Bože.. Proč? Doufám, že aspoň budu hladová, protože hlad bude následující týden můj nejlepší kamarád, aspoň do té doby než se mi stáhne žaludek, do neděle si dám vlastní program, spestřenej dvouma hladovkama (první bude zejtra) a od pondělka si dám tu dietu z endokrinologie. Šoupnu ji sem, ale až zítra.
Mějte se hubeně,
*bye*!


PS.Takhle potřebuju vypadat 5.8. Jak????????
Držte mi palce!

14. červenec - Odolám tý kukuřicííí? :/

14. července 2011 v 20:15 | ★ |  deník redheadky
9:30 >banán a kafe s mlíkem
11:00 >banán + sklenice mléka = koktejl
13:30 >banán + sklenice mléka = koktejl
16:00 >banán + sklenice mléka = koktejl, nektarinka
17:00-20:00 >2 nektarinky
TEĎ >chuť na dušenou kukuřici!!!!! (odolám?)


gossip girl´s back?

14. července 2011 v 11:13 | ★ |  picts
I think so.. Možná je to hlavně tím, že se na to začala koukat S. Vnukla mě tak nápad kouknout se na 7.díl 1.série, jenže by to bylo divný, tak sem se začala koukat od začátku, právě se koukám na 8mej díl a.. prostě.. Chci být jako oni, krásná jako Blair. Miluju její postavu, vlasy, oči... Grrrrr... Jenže oni tam sou dokonalí všichni! Závidím, prostě!


13. červenec >Krátce (abych toho víc už nesežrala)

13. července 2011 v 19:14 | ★ |  deník redheadky
do 12ti: melta s mlíkem, 3 nektarinky
od 12ti: do šesti: zeleninová směs s rýží, muslii, jablko
tekutiny: voda, 2x kafe :/ + 1 další asi ještě stihnu..ale jenom maličký a valim na divadlo, paaa

Jooo, je ze mě paní červenovlasááá

12. července 2011 v 23:24 | ★ |  deník redheadky
Tááááááák.. Mám to červenýýý, ale dobrý, žejo :D Normálně se mě to tak zalíbilo, že na konci srpna
bo začátkem září možná pudu na oranžovo.. Úúúú! Sem spokojená, moc! Dieta se mi ale zas tolik nepovedla, nicméně to není žádný fiasko, si myslíím.


9:30 > melta s mlíkem
11:00 > půlka porce špenátu s cibulkou
13:30 > druhá půlka porce špenátu s cibulkou
16:30 > DE-NUTS (kešu a mandle)
17:00-19:00 > sem tam nějaký ovoce (ne banány!)
19:00 > trochu fazolovejch lusků s cibulkou

Já vím, já vím, co si myslíte, žádný ořechy ani ovoce neska v plánu nebyly, ale když já šla od tý kadeřnice a onny na mě tak koukaly... A já neodolala a jedny si vzala.. Sem slaboch, ale bylo půl patý a já ten den snědla jenom porci mraženýho špenátu! :( Samozřejmě, že mi to nestačilo, a když sem přišla k mamce do ordinace, měla tam čerstvý meruňky!! Nojo, tak sem si dala pár, no! :D Pak sme přijeli dom a mamka dělala zimní čaj (zavaří se ovoce s rumem a kořením), tak sem si dala pár angreštů a trochu rybízu, no a pak sem ještě s taťkou na půl snědla broskev! Dobrý no.. Načež sem si dala ještě maličko těch fazolí a celý sem to zapila, ten den sem ještě vypila dvě kafe. Uvidíme, jestli zejtra bude něco poznat, ale myslím, že se to docela dalo, v podstatě sem jedla jenom ovoce a zeleninu + 35g těch oříšků.. Myslím, že je to ok, rozhodně víc, než kdybych si dala kousek čokolády, to bych na sebe byla tepráv nasraná!! Hlavně bych se večer přežrala.. Tak to mám dycky..

Go, gooo REDheads!

12. července 2011 v 11:52 | ★ |  deník redheadky
Dneska du na červeno! Pokračuju v dietě! A do jedný musím mít vytrhanej plevel a do tý půl druhý bych měla zvládnout uklidit pokoj.. :D Jedinej splněnej úkol, kterej sem zvládla se samozřejmě týká jídla. Udělala sem si špenát s cibulkou a měla sem to moooc dobrý :P. Panebože, jak já už chci ty vlasy!! Awww.. večer sem hodím fotku! :D Právě sem dala na fb tenhle song:


Miluju ji, celou, nejvíc její vlasy a postavu, obličej má taky dokonalej, ale ty vlasy z ní dělaj toho rebela!
Chci bejt taky taková.
Už večer! (waaaa :D)
Těším se jak na ježíška, ikdyž mě asi tatínek vydědí :D.
Noco, změna
je život.

Today? *eat program*

11. července 2011 v 21:56 | ★ |  deník redheadky
Táákže, dneska sem na sebe nejvííííc pyšná! To je vůbec poprvý, co sem u Čermáků odolala jídlu! A to hned několika! Sekaný, majonéze, sušenkám a hlavně............... čokoládě!!!!! Omlouvám se, jestli to zní moc pyšně či troufae, ale musím se pochválit; Sem prostě borec!!Dietu sem zvládla s přehledem až na drobnůstky, ale jestli to takle půjde dál až do neděle, bude to skvělýýý!

10:00 >jablko
13:00 >brambory s česnekem
14:30 >trochu melounu, kafe
17:00 >dušená brokolice s plátkem sýra

Simple Plan - Astronaut

11. července 2011 v 9:11 | ★ |  music

Sebráno od Illa z fb! Ale je krásná! :)

Nanovo, neska začíná vitamínovka!

11. července 2011 v 9:08 | ★ |  deník redheadky
Tak dneska du do ní!! (*zde) To bude! Ale já to zvládnu. Určitě. Včera mě zase trošku chytala depka, protože sme se nějak nestihli vidět s M a večer mě mamka už po desátý vyhodila od komplu, ale M mi pak zavolal a já byla zase ok :). Uprostřed noci pak začalo pršet jak u blbejch. Hrůza.

(Včera sem navíc byla na tý akci, o níž sem včera psala. Šli sme tam s S pěšky!! Je to 5 kilometrů, jo A zvládli sme je za hodinu!! Sme prostě borky! :D Nakonec sme se tam teda dobelhali a já měla depku z těch šatů, co sem měla na sobě, páš mi Sába řekla, že můžu jít i bez legín a já myslela, že se hanbou propadnu, když tam byla ta miliarda lidí a všici viděli moje lejtka a kolena! :/ :( Ze začátku byla dóst nuda, ale pak se začalo soutěžit a to sem se vážně musela smát :D! Soutěžili rodiče od kámošky (soutěž v párech), pak nějací dva neznámí a nakonec Lenka a Ondra (což sou kámoši z tý vesnice :D). No a měli celkem tři disciplíny; praskání balónku různejma částima těla, pak si musela ale za minutu půl, nebo dvě (?) vyměnit svoje oblečení a nakonec tancovali s hlavama známejch osobností :D. Hmm, to druhý bylo nejlepší :D. Z toho sem vážně nemohla. Navíc tam kolem furt hodně poletoval N a musím říct, že mi to vážně vůbec nevadilo :P.)

Večer sem si zkoušela takový dcl oplý tričko se zavázkou za krkem a myslela sem, že se zblázním. Bože! Jak je vůbec možný, že vydržím a jednou, JEDNOU maliličkato ulítnu a už se to se mnou veze minimálně do konce tejdna?? Umírám! Fakt! Dycky něco vybojuju a hned je to v prdeli, ale tuhle dám! Celou! Mimochodem tak za hodinku musím vyjít z baráku, jedu k M, tak mi držte palce, ať proboha neodolám!