Jeeee.. Protii Prouduu

10. července 2011 v 12:25 | ★ |  deník redheadky
Dokonalost to byla včera. V jednu na vlak, ve dvě na místě. Jela sem s partou z blízký vesnice. K mému udivení tam ale chyběl bratránek :D. Jak sme dojeli, ještě sme necelou hodinu seděli v hospě na pívu a pak sme se přesunuli na fesťák. Byl hic, jak nikdy, takže sme se připojili ke kámošům, co tam už hostovali a jenom sme seděli v trávě a posílali si propašovaný flašky s "coca-colou", kluci pak ještě koupili 2 fláše medoviny, do toho si člověk zapálí cigáro, pár piv, k tomu ten hic! Umíte si to představit, no, radši ani nechci vědět, jak sem vypadala, nicméně, když v 5 přijel M, byla sem ráda,
že sem k němu vůbec došla :D. Všude se tam producírovaly slešny v kraťasých a vršcích od plavek a já sem byla zdeptaná :D. Ale jako šli sme si dát halušky, ale já sem od něj opravdu jenom ochutnávaala!! :D (němluvě o těch dvou párcích v rohlíku, který sem stihla před tím něž přijel :D), pak sme si dali minikoblížky s čokoládovou polevou, pak si dal M langoša, taky sme stihli jeden extra velkej pendrek, pak sem zkusila langoša já, do toho stopadesát miliard sladkýho pití a chlast. Paráda. Už se vyloženě těším na tu supervitamínovou dietu, která mi začíná zejtra. Neska mám ozdravnou fázi :D. Tak doufám, že mi to nezkazí akce, na kterou za chvilku vyrážíma na kolech, do jedný vesnice poblíž :D. Ne! sem silná a mimochodem už stejně nemám prachy :D.


Za večer ale byla skvělá fixa, víc mě to ale bavilo na festu asi dva měsíce zpátky, páč už byla tma a byli sme v první lajně :), hlavně hráli víc neznámejch songů, ale samozřejmě, že klenot, mažoretka, antidepresivní rybička, nebo třeba dezolát nemohly chybět! :D Každopáďo mě asi nejvíc vytočili, když začali stříkat vodu do lidí. Měla sem vyžehlený vlasy a byla sem ráda, že to je to jediný, co mi zachrání mou imidž! :D Samozřejmě hned vlsy zvlněný a pokroucený jak idiot :D. Myslela sem, že někoho zabiju.

PS. Zejtra se budu skoro po tejdnu vážit a vzhledem k tomu, co všecko sem stihla za uběhlý týden požít, tak mám docela obavy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama