Nanovo, neska začíná vitamínovka!

11. července 2011 v 9:08 | ★ |  deník redheadky
Tak dneska du do ní!! (*zde) To bude! Ale já to zvládnu. Určitě. Včera mě zase trošku chytala depka, protože sme se nějak nestihli vidět s M a večer mě mamka už po desátý vyhodila od komplu, ale M mi pak zavolal a já byla zase ok :). Uprostřed noci pak začalo pršet jak u blbejch. Hrůza.

(Včera sem navíc byla na tý akci, o níž sem včera psala. Šli sme tam s S pěšky!! Je to 5 kilometrů, jo A zvládli sme je za hodinu!! Sme prostě borky! :D Nakonec sme se tam teda dobelhali a já měla depku z těch šatů, co sem měla na sobě, páš mi Sába řekla, že můžu jít i bez legín a já myslela, že se hanbou propadnu, když tam byla ta miliarda lidí a všici viděli moje lejtka a kolena! :/ :( Ze začátku byla dóst nuda, ale pak se začalo soutěžit a to sem se vážně musela smát :D! Soutěžili rodiče od kámošky (soutěž v párech), pak nějací dva neznámí a nakonec Lenka a Ondra (což sou kámoši z tý vesnice :D). No a měli celkem tři disciplíny; praskání balónku různejma částima těla, pak si musela ale za minutu půl, nebo dvě (?) vyměnit svoje oblečení a nakonec tancovali s hlavama známejch osobností :D. Hmm, to druhý bylo nejlepší :D. Z toho sem vážně nemohla. Navíc tam kolem furt hodně poletoval N a musím říct, že mi to vážně vůbec nevadilo :P.)

Večer sem si zkoušela takový dcl oplý tričko se zavázkou za krkem a myslela sem, že se zblázním. Bože! Jak je vůbec možný, že vydržím a jednou, JEDNOU maliličkato ulítnu a už se to se mnou veze minimálně do konce tejdna?? Umírám! Fakt! Dycky něco vybojuju a hned je to v prdeli, ale tuhle dám! Celou! Mimochodem tak za hodinku musím vyjít z baráku, jedu k M, tak mi držte palce, ať proboha neodolám!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama