Listopad 2011

Hej! Chápeš, jak to bude skvělý? :D

20. listopadu 2011 v 21:05 | ★
Waaaau, nejlepší víkend! :D A to sem s nikým nic neměla, víš!! :D Normálně v pátek, že nikam nepůjdu, jen sem volala S, že bysme mohly zajít ven. Domluvila sem se s tátou, že mě hodí do města, až pojede na tenis. ALE! pak sem koukla na fb, že má T na statusu, že neska všichni na béčku. Koukla sem se na stránku klubu a vystupovaly 2 brněnský kapely, kt. sem znala, hukla sem na tátu, jestli se mu tam nechce a on, že tam pude stopro, tak že půjdu s ním, fajn! Těšila sem se na T jak na ježíška, hlavně protože sem předtím měla jet jen za S, musela sem obměnit oděv :D. Dala sem si potrhaný rifle a hippie šaty s kytičkama. Vyrazili sme s tátou, vyhodil mě u Billy a vyrazila sem za S. Šli sme naproti J a M, jely na diskotéku a ještě se měly chystat, tak sme se rozhodly, že půjdem s nima, došly sme k M. Měla solidní bordel ve skříni :D. I já sem proti ní uklízečka! Vzala ty hadry ze skříně a vyházela je na postel, prej co si má vzít :D. Tak si tam zkusila pár modýlků a najednou zvoní mobil, kluci, se kterejma na tu disku holky jely, byli před barákem, tak že půjdou dovnitř, otevřely sme jim a 4 borci padli M na postel. To jí vážně nezávidím! :D Navíc tam pak rozbalili travku a že to ubalej nebo co, no samozřejmě zachvilku smrad po celým bytě. Chvilku sme tam seděli a pak už bylo devět a já musela za taťkou, oni, že už taky pojedou, tak sme aždej vyrazili vstříc svýmu dobrodružství a já musela přidat do kroku, abych to vůbec stihla.Hůůůůůůůůůů

17. listopadu 2011 v 19:01 | ★ |  deník redheadky
Táááák, sem volná jako pták! Zejtra to bude tejden. Byla sem z toho docela v prdeli a občas to na mě ještě trochu padne, ale už sem skoro all right! ..a to je hlavní :). No ale nejdůležitější je stejně to, že mám novýho nabíječe (F), poslední dva tejdny do mě klavíroval, ale to sem ještě byla s M, tak sem si ho držela v záloze.. No a na včerejší taneční už sem se právě na něco chystala, ALE v úterý sem se dozvěděla, že páč je u nás ve městě na intru, tak musel jet na svátek dom :/. To mě TÁK nasralo, že sem se rozhodla ve středu ráno nenápadně "čekat na kámošku" v místě, kudy chodí do školy. Podle plánu šel sám a né s kámošema a taky si to hned zamířil za mnou. Jupí! :D Zachovala sem klid, koukala mu do očí a začali sme si povídat, prej na koho čekám a tak, chvíli sme konverzovali tak nějak "o ničem" a já říkám:
"Hele a ty nejdeš do tanečních, prej :P."
"No.. Nemůžu," řekl a přitom sme si koukali upřeně do očí, v tomhle se vyžívám!
"To je škoda, ne?"
"To je škoda.." (celou dobu se oba usmíváme jak debili :D)
"Mohlo bejt večer zajímavý :P."
"No to mohlo bejt sakra zajímavý.."
*Bože, proč po mě opakuje, ať se radší zeptá, jestli sem furt zadaná...* myslela sem si.
"A to se s tím už nedá nic udělat, jo?" zeptala sem se a hodila okem.
"No, možná by to ještě šlo... Tak já to zkusím.."
"Tak jo :)"
"Jóó a hele, nejseš ty náhodou furt ve vztahu?.." zeptal se provokativně.
"No nejsem.. od pátku."
"Ták, já s tím něco udělám a snad přídu, dyžtak příště no.." řekl.
Rozloučili sme se, přetrhli ten skvělej oční kontakt, kterej mě tak neuvěřitelně baví (něco podobnýho sem zatím zažila asi jenom s N) a já dál "čekala". Když šel okolo kámoš, připojila sem se a modlila se, aby mě F neviděl z okna, řekla sem mu totiž, že čekám na kámošku S :D.
Nakonec večer nepřišel, to mě dost nasralo, ale naštěstí, když sem potom přišla domů mě uklidnil jeho status na FB;
*tak dneska bez tanečních :( :(*, pod tím byly komentáře
nějakej kluk: ser na to, stejně tam dneska nikdo nebude
F: nojo, jenže dneska to právě mohlo bejt tak skvělýý :)
nějakej jinej kluk: nojooooooo, já vím, proč to mohlo bejt skvělý :D :D
To mě uklidnilo :).
Aww.. Držte mi palce na další taneční, protože jestli příde (jakože příde!), tak se už neubrání!! :D
Začíná nová éra, protože já po 8mi měsících zase můžu lovit a pořádně si to užiju! Juchůůů!!!

PS.
M mi přijede o víkendu vrátit mi věci, bude zajímavý.. Achjo, ale já to dám! Kvůli němu už nevyplejtvám ani slzu! A bude to hodně dlouho trvat, než se zas nějakýmu klukovi povede mě rozhodit!