Hej! Chápeš, jak to bude skvělý? :D

20. listopadu 2011 v 21:05 | ★
Waaaau, nejlepší víkend! :D A to sem s nikým nic neměla, víš!! :D Normálně v pátek, že nikam nepůjdu, jen sem volala S, že bysme mohly zajít ven. Domluvila sem se s tátou, že mě hodí do města, až pojede na tenis. ALE! pak sem koukla na fb, že má T na statusu, že neska všichni na béčku. Koukla sem se na stránku klubu a vystupovaly 2 brněnský kapely, kt. sem znala, hukla sem na tátu, jestli se mu tam nechce a on, že tam pude stopro, tak že půjdu s ním, fajn! Těšila sem se na T jak na ježíška, hlavně protože sem předtím měla jet jen za S, musela sem obměnit oděv :D. Dala sem si potrhaný rifle a hippie šaty s kytičkama. Vyrazili sme s tátou, vyhodil mě u Billy a vyrazila sem za S. Šli sme naproti J a M, jely na diskotéku a ještě se měly chystat, tak sme se rozhodly, že půjdem s nima, došly sme k M. Měla solidní bordel ve skříni :D. I já sem proti ní uklízečka! Vzala ty hadry ze skříně a vyházela je na postel, prej co si má vzít :D. Tak si tam zkusila pár modýlků a najednou zvoní mobil, kluci, se kterejma na tu disku holky jely, byli před barákem, tak že půjdou dovnitř, otevřely sme jim a 4 borci padli M na postel. To jí vážně nezávidím! :D Navíc tam pak rozbalili travku a že to ubalej nebo co, no samozřejmě zachvilku smrad po celým bytě. Chvilku sme tam seděli a pak už bylo devět a já musela za taťkou, oni, že už taky pojedou, tak sme aždej vyrazili vstříc svýmu dobrodružství a já musela přidat do kroku, abych to vůbec stihla.
Strejda nás vyhodil u béčka. Taťka za mě zaplatil vstup a šli sme si sednout, vzadu v rohu, seděla teta s kámoškou, šli sme za ní, sedli sme a já už začala vídat známý tváře(kámoše T), byla sem tak natěšená až HO uvidím taky. No ale samozřejmě nikde. Ještě sem neměla chuť na pivo, řekla sem si, že si počkám až se ukáže T a pak si koupím, abych vypadala s tím plým kriglem hustě :DD. No a už začal obcházet Venca, že se začíná hrát, šli sme si stoupnout na plac. Přišel tam ten vyhublej vysokej zpěváček, napravo housle, nalevo bicmen, ale měl divný bicí :D. Měl tam kopák jako tamburínu a postranách bambusový stonky. Chyběl jim bassák. Začali hrát a já už viděla T hnědou patku, awwwww..panebože, je vůbec možný, že někdo takovej může existovat? :D Bože! Stál tam s pivem, snažila sem se na něho moc nečumět, protože posledních pár dní sem si před ním upřímně připadala jako idiot, pořád sme se "náhodně" potkávali a já už měla pocit, že to trochu přeháním :D. No nicméně, zachvilku sem spozorovala záchranu. Pája a Pája. Šla sem za ní a začaly sme kecat. Chvilku sem tam s nima stála a pak sem usoudila, že je vhodná chvíle zajít si pro pivo. K mému štěstí byl taťka zrovna u baru, takže sem měla plzeň zadara. Přišla sem tam jak borka s kriglem plným tý skvělý dobroty. Pája do mě začal frčet, že sem pěkná svině, je mi 16 a chlastám si tady pilsnera, zatímco on musí už 4týho budvara. Pak to nějak uteklo a bylo po první kapele, nějaký to pivo už bylo za mnou, T se občas objevil, pozdravili sme se,párkrát na sebe koukli (já uvnitř umírala!!!), no a pak se mi nějak povedlo, dostat se k jejich stolu, seděli sme s pájou, kouřili (nenápadně, protože tam byl za prvý můj otec a zadruhý otec jejího kluka) a probírali blbosti. Najednou se T zvedl a že de na parket, Pája na něho najednou:
"Hele a co Markéta?"
"Je na regéčku.." odpověděl T, jakože smůla.
Kurva, jaká Markéta?!! Začala sem cejtit jak mi ta konkurence prodí tělem :D. Zeptala sem se nezávisle, co tou Markétou jako Pája myslela a prejže nějaká, co se mu dlouho líbí. No a jak už to tak bejvá, když má člověk nějakou tu promili, vysypalo se ze mě, že je T moje platonická láska asi od tý doby co sem ho viděla, takže +- nějakejch 10 let co ve vesnici bydlíme, takže paráda. No a ona na mě koukala jak puk, což mě na jednu stranu potěšilo, protože sem měla pocit, že každej v okruhu 2 kiláků odě mě musí vidět, že sem z něho tak hotová :D. No ale nadruhou stranu sem si říkala; *Sakra, doufám jenom, že tenhle pohled neznamená §Tyvole, to bude bomba až se to každej dozví!§ :D* Byl to trochu risk no, ale pak to bylo v pohodě, začaly sme to normálně řešit a ona říkala, že to nikomu říkat nebude a že tomu zkusí nějak pomoct, v nejmenším zjistit, jestli by měl třeba zájem. Áááááááááááááááá! Kurva! :D Stejně to nikdy v životě nevyjde, ale chápete!!! :D Tralalalíí! :D No to je jedno, domů sme dorazili někdy po čtvrtý.

Druhej den sme s taťkou dělali dřevo, natáhla sem si asi všecky svaly v těle :D. No a večer sem šla na stužkovák. Tam si to očividně užili jiní.... :D No ale neva, aspoň sem neseděla doma a nepřemejšlela o blbostech. No a dneska mám svátek!! :P Už mám zaplacený ty šaty, kt. mi dělá J. Už se na ně těším! Budou úžasný!! A jestli T nebude na stařečským plese, tak ho zabiju, prtž ty šaty ho prostě musej dostat, když už nic! :D DOPRČIC!!! No nic, povalím!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama