Leden 2012

Popáteční nekocovina

28. ledna 2012 v 14:08 | ★ |  deník redheadky
Dneska je mi překvapivě úplně dobře, včera skoro nepilo, ale po psychiccký stránce je to bledý. Včera sem se záměrně vyhnula tý punkový akci, kůli ex.. Sem ráda, že sem ho neviděla, ale poslední tejden o něm podezřele moc přemejšlím.. Achjo, potřebovala bych ho vymazat z paměti. Já ho nechci zpátky, to ani náhodou, ale ty vzpomínky sou fakt nechutná věc...
Jinak T tam nebyl, tudíž sem vážně o nic nepřišla.. V jídle se docela držím. Za nějaký 2 měsíce budu konečně připravená ho potkat, až budu mít konečně sebevědomí právem. Jo a jinak se de dneska možná do klubu.. :)

ČTVRTEK
do 12ti: banánovej koktejl (banán + mlíko), stračatela tvaroh
od 12ti: pár pepřenek, trochu kukuřice se sýrem

PÁTEK
do 12ti: čokoládovej tvaroháček
od 12ti: kousek jitrnice a jelita, banánovej koktejl

Středáá - banánovka (mám to v kapse s kousnutím do rajčete)

25. ledna 2012 v 20:50 | ★ |  deník redheadky
Dala sem to! Banánovku mám za sebou a teď du rychle přeběhnout tou vůní česneku z topinek, vycházející z kuchyně, nebo se neudržím. Rovnou do postele! Jinak páteční punkovej antiples bude zajímavej z toho důvodu, že tam de on! Sem ještě na rozhraní a dost uvažuju o možnosti, že se na to vyseru, ale má tam přece možná bejt T! A já sem silná žena! Já to zvládnu!!! Jenže to je fakt hrozná představa..ale já to prostě zvládnu.

STŘEDA:
do 12ti:1.várka, 2.várka banánovky
od 12ti:3.várka banánovky
[banánovka (zde)]

Dneska! ..mi držte palce!

24. ledna 2012 v 20:46 | ★ |  deník redheadky
Takže dneska mám kritickej den! Chtěla sem si dat banánovou očistku (zde), jenže sem neměla jablečnej džus ani tvaroh, tudíž jsem to musela odložit až na zejtra. Celej den se nějak držim, ale jak sem přišla domů, nějak to se mnou šije. Sežrala bych cokoli! NEnene! Je to první krizovka, kterou překonám, neskončí to jako dycky! Já to dám! Du si uvařit půl litru cara na uklidněnou! :D
Jinak T zareagoval u mýho odkazu (tralala! :D).

ÚTERÝ
do 12ti:koktejl(malej banán+mlíko, bez přidaných gultamátů :D), bílej jogurt s meruňkama
od 12ti:kousek kuřecího prsa na prudko
tekutin asi 3l

PS.
V pátek du na punkovej antiples do sousední vesničky, kde pravděpodobně bude T, jinak tam bude L.J. a přijede pro mě N! :D Doufám, že mě nezabije (né, že by měl řidičák ani né rok a jel asi tak 3x v životě). A v sobotu budu taktéž v tam, koná se zde fotbalový ples, kde zase bude pan L.H., kterej dost zabral na mý šťouchání! Každopádně to vypadá na úrodnej víkend! :)

Další den

23. ledna 2012 v 20:17 | ★ |  deník redheadky
Dneska je docela fajn den. Nic moc extra sem nesnědla, jenom se trochu nesnáším za ty pepřenky :D. Pila sem dost. ALE CO TEPRVE VČERA; byla sem u babičky a tam zas bylo žrádla..obložený talíře, chlebíčky, cukroví, minitrdelníky, taštičky s marmeládou, čipsy... No žrádla jaxviňa! A já si nedala NIC. Na tý návštěvě, která trvala od půl 3tí do 6ti, sem si nedala nic! Sem na sebe pyšná jak nikdy..

NEDĚLE:
do 12ti: čokoládovej tvaroh
od 12ti: 2 bramborový placky s rozvařenýma jabkama
přes 2 l tekutin

SOBOTA:
do 12ti: mléčná rýže s čokoládou
od 12ti: pár pepřenek, bramborovou placku s rozvařenýma jabkama
cca 3 l tekutin

PS.
Ségra T mě miluje! Komentovala mi odkaz na fb The Smiths ve smyslu, že to, co poslouchám, je na můj věk obdivuhodný! Cha! Děkuju filmu 500 dní se Summer, že sem mohla poznat The Smiths! :D


Čtvrtej den

22. ledna 2012 v 12:05 | ★ |  deník redheadky
Musím říct, že ten pátek strávenej doma v kombinaci se sobotou, která se schylovala k tomutýž programu mi docela začal lízt na mozek a potřebovala sem vypadnout. Tak sme se nakonec domluvily s U, že zajdem do hospody na jedno. U si vzala růžovou košili a dala si colu. Já se svejma červenejma vlasama, plzní a startkama sem do trochu punkovější společnosti zapadla líp. Protože sem toho za celej den zase moc nesnědla, byla sem už po druhým pivě mírně mimo. Pozdějc sme se rozhodly, že se půjdem mrknout na disku, jak to tam vypadá. (Jo byla sem tak opilá, že sem byla ochotná jít dokonce i tam!) No jenže (naštěstí) měli zavřeno, tudíž nám nezbývalo nic jiného než zamířit k MHD. U ještě projevila zájem o to, zamířit do jednoho rockovýho klubu, kde měl být T, ale (naštěstí) sme už neměly dostatek financí na vstup. Sedly sme si teda na lavičku a čekaly na dopravu, která přijela o 2 minuty dřív, takže sem musela zahodit půlku startky (grr!). Když sem přišla domů, byla sem pořád mírně mimo, takže sem se radši šla rovnou převlíct a padla sem do peřin, tak krásně sem se dlouho nevyspala.

SOBOTA
do 12ti: 1l čaje
12:00: kuřecí stehno bez kůže s fazolkama
od 12ti: 0,75 tekutin, activia s vlákninou + 1l plzně

PS.
Dneska se mi něco po 11tý hodině docela zamotala hlava a začaly se mi třást ruce, usoudila sem, že to asi bude z hladu, ale mám už tak stáhlej žaludek, že se ani hladová necejtím, dala sem si teda čokoládovej tvaroh.
Jo a k tomu včerejšku bych ještě ráda dodala, že jsem opravdu šťastná, že sme se do toho klubu nedostaly, bylo by to trapný se zase "náhodou" s T potkat už potřetí v tomhle roce, kterej teprve začíná, na to, že právě tak 3x sme se viděli za celej minulej rok, musím se krotit.

Láska? Kdo říká, že ji nepotřebuje, lže..♥

21. ledna 2012 v 10:42 | ★ |  picts
Jo, jasně, že sem ráda, že mám teď ten čas pro sebe, že když sem na akce, nemusím se kontrolovat, abych tam nebyla případně s někým jiným, tolik toho neprovolám, nepropíšu, můžu chodit na jaký akci chci JÁ a nemusím se nikomu přizpůsobovat, ale stejně...>>perex<<

Seknd dej

21. ledna 2012 v 10:22 | ★ |  deník redheadky
Oukej, takže příprava (PO-ČT) proběhla docela úspěšně a v pátek už se mohlo jet naostro.. Nachystala sem si 9kilovou hromadu svejch časopisů a postavila ji vedle váhy. Odvčerejška se každý ráno vážím a píšu si váhy do tabulky. Až se dostanu na poslední fajfku, kterou mám v tabulce v menu, která se bohužel za uplynulý 2 měsíce stala nepravdivou, začnu za každý shozený kilo vracet kilo časáků na svý místo do skříně, až tam nakonec nebude ani jeden! Snad! :D

PÁTEK
do 12ti: jenom čaj (cca l1,5l)
od 12ti: mlíko s medem, kuřecí stehno bez kůže, podmáslí + cca 1-2 l tekutin

Zejtra ráno či večer napíšu, jak sem si vedla dneska, zatím sem vzhůru od půl devátý a piju druhej hrnek čaje, jíst budu asi až oběd, držte palce a mějte se!
*bye* ★

Novej začátek (jo, zase..)

17. ledna 2012 v 21:52 | ★ |  deník redheadky
Začíná zase nový životní období., konečně můžu říct, že sem se docela vykopala z rozchodu s M, už o něm ani moc nepřemejšlím, samozřejmě, že si často vzpomenu, přece jen je to ještě 2 měsíce čerstvý, ale už to není tak horký jako dřív. (třeba moje rozbrečení se z ničehonic ve třídě, nebo dvouhodinový řešení s mojí matkou a ostatníma, proč si mě odstranil z fotek na fb), takže jak říkám, konečně je to snad za mnou... Alespoň do tý doby, než se znovu uvidíme. (Jo, od rozchodu sme se ještě neviděli na neutrální půdě..grrm) Popravdě se tomu docela hodně vyhýbám, mám z toho strach, my sme totiž v podstatě, po celou dobu, co sme se znali byli jen spolu, nikdy sem se s ním nebavila jako kdyby ke mě nepatřil, nikdy jsem ho nikde nepotkala bez toho, abych si na něj mohla dělat nároky jen já.. Je to hnus.. Vůbec ho nechci vidět..radši.

Každopádně, po tom "vykopání" už sem snad konečně bez vlivu "free" a můžu se pustit do něčeho jinýho.. Jasně, že pár maličkatejch odstavečků by tady přibylo, kdyby se mi chtělo promluvit o těch bezvýznamnejch epizodkách, který za ty 2 měsíce čerstvý nezadanosti proběhly.. Nicméně, jak říkám jsou bezvýznamný, možná jen dobrý vědět, že sem poprvý odpanicovávala a taky sem měla (za střízliva) asi nejmladšího kluka na randění - jen o měsíc starší - ! (Připadala sem si jak pedofil. No a k těm bezvýznamnejm je ještě nutno dodat toho nadrženýho punkáče z Rokytky, co se mě vždycky po fb ptá, co mám na sobě :D.

Ale k těm významějším (dobře) KURVA VÝZNAMNÝM událostem nutno dodat, že konečně zabral, ten kdo se mi líbí asi milion tisíc let, kdo je tak pěknej, dokonale charismatickej, poslouchající hudbu, která nemá konkurenci, se vkusem na oblíkání, dobrejma vlasama, očima, co mi berou dech a úsměvem, pod kterým se mi podlamujou kolena.. Ten zabral.. V prosinci. Na Silvestra. Divně, ale přece trochu i v sobotu. Ale nebude to jen tak.. Chová se šíleně nepředvídatelně.. Možná proto, že je o 4 roky starší si před ním připadám jako ta *malá holka*, která nemá šanci, nebo je spíš směšná, tím jak si myslí, že ho sbalí.. Ale ikdyby to tak bylo, stejně nikoho jinýho nechci (a v podstatě ani nikdy tolik chtít nebudu), tak budu prostě čekat..

PONDĚLÍ:
do 12ti: stračatela tvaroh, activia nápoj
od 12ti: 3 kousky malý pizzy se šunkou, koktejl (banán s mlíkem a trochou tvarohu)

ÚTERÝ:
do 12ti: stračatela tvaroh, activia vláknina
od 12ti: špenát. lasagne, pomeranč, čtvrt pomela + jahodový kefír