Čtvrtej den

22. ledna 2012 v 12:05 | ★ |  deník redheadky
Musím říct, že ten pátek strávenej doma v kombinaci se sobotou, která se schylovala k tomutýž programu mi docela začal lízt na mozek a potřebovala sem vypadnout. Tak sme se nakonec domluvily s U, že zajdem do hospody na jedno. U si vzala růžovou košili a dala si colu. Já se svejma červenejma vlasama, plzní a startkama sem do trochu punkovější společnosti zapadla líp. Protože sem toho za celej den zase moc nesnědla, byla sem už po druhým pivě mírně mimo. Pozdějc sme se rozhodly, že se půjdem mrknout na disku, jak to tam vypadá. (Jo byla sem tak opilá, že sem byla ochotná jít dokonce i tam!) No jenže (naštěstí) měli zavřeno, tudíž nám nezbývalo nic jiného než zamířit k MHD. U ještě projevila zájem o to, zamířit do jednoho rockovýho klubu, kde měl být T, ale (naštěstí) sme už neměly dostatek financí na vstup. Sedly sme si teda na lavičku a čekaly na dopravu, která přijela o 2 minuty dřív, takže sem musela zahodit půlku startky (grr!). Když sem přišla domů, byla sem pořád mírně mimo, takže sem se radši šla rovnou převlíct a padla sem do peřin, tak krásně sem se dlouho nevyspala.

SOBOTA
do 12ti: 1l čaje
12:00: kuřecí stehno bez kůže s fazolkama
od 12ti: 0,75 tekutin, activia s vlákninou + 1l plzně

PS.
Dneska se mi něco po 11tý hodině docela zamotala hlava a začaly se mi třást ruce, usoudila sem, že to asi bude z hladu, ale mám už tak stáhlej žaludek, že se ani hladová necejtím, dala sem si teda čokoládovej tvaroh.
Jo a k tomu včerejšku bych ještě ráda dodala, že jsem opravdu šťastná, že sme se do toho klubu nedostaly, bylo by to trapný se zase "náhodou" s T potkat už potřetí v tomhle roce, kterej teprve začíná, na to, že právě tak 3x sme se viděli za celej minulej rok, musím se krotit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama