Novej začátek (jo, zase..)

17. ledna 2012 v 21:52 | ★ |  deník redheadky
Začíná zase nový životní období., konečně můžu říct, že sem se docela vykopala z rozchodu s M, už o něm ani moc nepřemejšlím, samozřejmě, že si často vzpomenu, přece jen je to ještě 2 měsíce čerstvý, ale už to není tak horký jako dřív. (třeba moje rozbrečení se z ničehonic ve třídě, nebo dvouhodinový řešení s mojí matkou a ostatníma, proč si mě odstranil z fotek na fb), takže jak říkám, konečně je to snad za mnou... Alespoň do tý doby, než se znovu uvidíme. (Jo, od rozchodu sme se ještě neviděli na neutrální půdě..grrm) Popravdě se tomu docela hodně vyhýbám, mám z toho strach, my sme totiž v podstatě, po celou dobu, co sme se znali byli jen spolu, nikdy sem se s ním nebavila jako kdyby ke mě nepatřil, nikdy jsem ho nikde nepotkala bez toho, abych si na něj mohla dělat nároky jen já.. Je to hnus.. Vůbec ho nechci vidět..radši.

Každopádně, po tom "vykopání" už sem snad konečně bez vlivu "free" a můžu se pustit do něčeho jinýho.. Jasně, že pár maličkatejch odstavečků by tady přibylo, kdyby se mi chtělo promluvit o těch bezvýznamnejch epizodkách, který za ty 2 měsíce čerstvý nezadanosti proběhly.. Nicméně, jak říkám jsou bezvýznamný, možná jen dobrý vědět, že sem poprvý odpanicovávala a taky sem měla (za střízliva) asi nejmladšího kluka na randění - jen o měsíc starší - ! (Připadala sem si jak pedofil. No a k těm bezvýznamnejm je ještě nutno dodat toho nadrženýho punkáče z Rokytky, co se mě vždycky po fb ptá, co mám na sobě :D.

Ale k těm významějším (dobře) KURVA VÝZNAMNÝM událostem nutno dodat, že konečně zabral, ten kdo se mi líbí asi milion tisíc let, kdo je tak pěknej, dokonale charismatickej, poslouchající hudbu, která nemá konkurenci, se vkusem na oblíkání, dobrejma vlasama, očima, co mi berou dech a úsměvem, pod kterým se mi podlamujou kolena.. Ten zabral.. V prosinci. Na Silvestra. Divně, ale přece trochu i v sobotu. Ale nebude to jen tak.. Chová se šíleně nepředvídatelně.. Možná proto, že je o 4 roky starší si před ním připadám jako ta *malá holka*, která nemá šanci, nebo je spíš směšná, tím jak si myslí, že ho sbalí.. Ale ikdyby to tak bylo, stejně nikoho jinýho nechci (a v podstatě ani nikdy tolik chtít nebudu), tak budu prostě čekat..

PONDĚLÍ:
do 12ti: stračatela tvaroh, activia nápoj
od 12ti: 3 kousky malý pizzy se šunkou, koktejl (banán s mlíkem a trochou tvarohu)

ÚTERÝ:
do 12ti: stračatela tvaroh, activia vláknina
od 12ti: špenát. lasagne, pomeranč, čtvrt pomela + jahodový kefír
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama