Červenec 2012

Rada č. 1

23. července 2012 v 21:32 | ★
Nikdy nepij levandulovej čaj!

Už sou tady fotky z Colours

17. července 2012 v 12:28 | ★ |  screaming inside
Panebože! Sem beznadějná! Ne! Ani na to nemysli! NIKOLO!!! Ale co mám doprdele dělat, když ho tak moc.. Ne, nechci! Je to pičus! Proboha.. Zabiju se asi fakt.. Proboha.. Hlavně už nečum na ty fotky. Když na tý jedný je tak sweet..... Ne! Není! Já bych fakt zasloužila lisknout. Ale co mám dělat? Když ho mám asi furt ráda. Fuj, je hnusnej. Seru na něho. Rychle někoho jinýho. Nebo něco. Musím se zabavit, sakra. Toho Dušu bych brala. Ale ten mě beztak zase nechce. Když mě nikdo jinej nebere. Ahhhhhhhhhhhh.. Už se mi nechce do těchhle.. Na jednu noc.. To už mě prostě nebaví..


12. července, na gauči, po čajce, nebudu už jíst!

12. července 2012 v 23:58 | ★ |  pretty, thin->perfect
10.00 vstávání
10.20 puding čoko cca 250ml
13.20 houby s vajíčkem cca 15 dkg
17.40 jablko
19.30 kefír
21.50 4 chlebový placičky (jo, nesnáším se, ale bylo to nevinný, suchý, nesladký, neslaný, nemastný, kmínový)

Nemám čas psát. Valím do pokoje, začíná Sex ve městě. Usnu u toho. Nemůžu se koukat na fotky z Colours, nebo mě z toho mrdne :/.
Gn.

doslova Magorská sobota!

12. července 2012 v 12:39 | ★ |  deník redheadky
Tááák, na sobotu sem se těšila docela dlouho, když pominu Colours, na který samozřejmě nejedu, je to asi jediná akce, kterou sem na prázdniny nějak tak plánovala. Ikdyž jsem v pátek byla na punku a asi sem o dost v Meziříčku přišla, nakonec sem byla ráda, protože ten Necita(jo s velkým N) tam naštěstí byl jen v pátek a sobotního rána odjel, takže sme se nádherně minuly. S Kláris sme tam dorazily asi okolo 3tí, což je slušnej čas, když pominu to, že sme absolvovaly půlhodinovou cestu autobusem, čtvrthodinku čekání na autobus, dalších 15 minut jízdy, pak sme došly do Šašovic a kousek za nimi, kde se podle popisu všech, kterých jsme se poptávaly na cestu, měl již nacházet Skalákův pozemek, nám zastavilo milé žluté autíčko s dotazem, zda nechcem hodit na Magorovo.. Byly sme rády, ikdyž nám to nepřišlo tak potřebný, když to měl bejt přece jenom "kousek". Jenom cesta autem trvala asi 10 minut, takže sme bylyrády, že jsme byly odveženy.
Na místě už nás čekali moji kamarádi z Brna. Po oznámení, že slibovanou pizzu sme nestihly vyzvednout, byli trochu nevrlí, nicméně, jsou to rozumní lidé, tudíž nýás nechali žít. Všichni čtyři jsme se čli občerstvit, já si dala chleba se sádlem a s cibulí, Radek s Michalem taktéž, ale ještě s polívkou, která vypadala fakt lákavě. Klárka čekala na párek. Když sme se poohlídly po areálu, šly sme si pro třetí pivo, sedly jsme si s Michalem pod střechu k pípě. Zde se k nám znenadání přidala Peťa s Lukášem. Oznámení, že Petin bratr se nedostaví ve mě vyvolalo pocity, které se asi přesně ztotožní s těmi z předešlého dne, kdy jsem se dozvěděla, že M pojede na zábavu do Chlístova. Zajímalo by mě, jestli jsem aspoň v jednom případě hrála nějakou roli.

11. červenec, středa

11. července 2012 v 23:25 | ★ |  pretty, thin->perfect
9.30 vstáváníí
10.00 semínkovej rohlík se šunkou
13.20 kukuřice s dvěma plátky sýra
16.30 jablko
18.40 kus štrůdlu + kus semínkovýho rohlíku
20.15 20 minut orbitrek - 8.27 km
23.30 30 lehůsedů + 20 dřepů

PS. Brzo zabiju marka. Není schopnej naplánovat rande. Já si pak připadám jak kokot, když se furt ptám. Grr. Přitom mě chce, já to vím. Proč by mi sakra furt psal? A flirtoval tak? Přece kluka v 21 nemůže uspokojovat jenom to, že si s holkou píše, sakra. Nechápu. Kdyby mě chtěl jenom vojet, je mi to asi jedno. Ale ať sakra něco udělá!

Harmonogram 10. července

10. července 2012 v 22:25 | ★ |  pretty, thin->perfect
12.00 vstávání
12.30 milkotvaroh lesní směs
14.30 kousíček kuřecího stehna + cca 5dkg noků se špenátem
15.00 cca 180 ml pudingu s rybízem
17.30 dojedla sem kuřecí stehno (cca 10dkg)
20.00 tvaroháček, jahůdka (nenávidím se)
22.30 90 lehů sedů + nějaký to protahování + 40 dřepů


Tak víkend naštěstí (?!) bez bejvalýho, ale hlavně ten punkáček!

10. července 2012 v 13:01 | ★ |  deník redheadky
Přišel pátek a já se těšila jak malý díte. Po čtvrtku, kdy sme nakoupili spousty píčovin ve Vaňkovce jsem po dlouhý době vybavená hadrama, ve kterejch se zase cejtím jako člověk, co má na oblečení a né jako většinu roku, kdy nosím "furt to samý dokola" :D. No a zrovna k příležitosti punkovýho fesťáku, kterej se konal tam u nás sem si koupila boží vínový tričko, který bylo do korzetu a dekolt a ramena kryla průhledná krajka, která tvořila rukávy.. No a když se k tomuhle tričku přidaly punkerský boty, který sme kupovali ještě s M., k tomu roztrhaný černý punčochy a kratší děravou sukni opatřenou sychrama, tak to byl dokonalej look! Akce se dost vydařila, bejvalej nikde, moje zvědavost byla sice zklamaná, ale srdce bylo klidnější. Ale když se setmělo, přišla na řadu nadrženost a já sem se začala poohlížet po nějakým tom nabíječi. Když sem nenašla nic lepšího, rozhodla sem se, že jeden ten kámoš od Neddyho byl docela kus, měl upřímný dětský oči a příjemnej úsměv, zároveň to ale nebyla žádná měkota a byl docela vysokej, já jsem spíš na ty tvrdší kluky, co si z hrubejch výrazů nedělaj vrásky a zároveň v soukromí dovedou bejt k holce milý a pozorný.. Samozřejmě ta pozornost musí mít hranice.. No tak přesně tenhle kluk se mi zalíbil, mohlo mu bejt tak 19.. Jak se setmělo a on občas přišel z poga k našemu stolu, začala sem po něm nenápadně pokukovat, dal mi startku, kterou mi ostatně dlužil ještě z odpoledne, potom druhou, kterou sem mu plánovala pozdějc vrátit. Šla sem si koupit novou krabičku a když sem vycházela z hospody ven, stál pod schodama a se skupinkou lidí řešili rvačku dvou puknáčů. Jeden trefil druhýho gládou do voka, protože se mu cicmal s jeho holkou, přestože věděl, že je zadaná.