doslova Magorská sobota!

12. července 2012 v 12:39 | ★ |  deník redheadky
Tááák, na sobotu sem se těšila docela dlouho, když pominu Colours, na který samozřejmě nejedu, je to asi jediná akce, kterou sem na prázdniny nějak tak plánovala. Ikdyž jsem v pátek byla na punku a asi sem o dost v Meziříčku přišla, nakonec sem byla ráda, protože ten Necita(jo s velkým N) tam naštěstí byl jen v pátek a sobotního rána odjel, takže sme se nádherně minuly. S Kláris sme tam dorazily asi okolo 3tí, což je slušnej čas, když pominu to, že sme absolvovaly půlhodinovou cestu autobusem, čtvrthodinku čekání na autobus, dalších 15 minut jízdy, pak sme došly do Šašovic a kousek za nimi, kde se podle popisu všech, kterých jsme se poptávaly na cestu, měl již nacházet Skalákův pozemek, nám zastavilo milé žluté autíčko s dotazem, zda nechcem hodit na Magorovo.. Byly sme rády, ikdyž nám to nepřišlo tak potřebný, když to měl bejt přece jenom "kousek". Jenom cesta autem trvala asi 10 minut, takže sme bylyrády, že jsme byly odveženy.
Na místě už nás čekali moji kamarádi z Brna. Po oznámení, že slibovanou pizzu sme nestihly vyzvednout, byli trochu nevrlí, nicméně, jsou to rozumní lidé, tudíž nýás nechali žít. Všichni čtyři jsme se čli občerstvit, já si dala chleba se sádlem a s cibulí, Radek s Michalem taktéž, ale ještě s polívkou, která vypadala fakt lákavě. Klárka čekala na párek. Když sme se poohlídly po areálu, šly sme si pro třetí pivo, sedly jsme si s Michalem pod střechu k pípě. Zde se k nám znenadání přidala Peťa s Lukášem. Oznámení, že Petin bratr se nedostaví ve mě vyvolalo pocity, které se asi přesně ztotožní s těmi z předešlého dne, kdy jsem se dozvěděla, že M pojede na zábavu do Chlístova. Zajímalo by mě, jestli jsem aspoň v jednom případě hrála nějakou roli.


Každopádně celej den se výborně vydařil, až na toho kluka, co mi vzal starku, na toho s tou berlí, co mě chtěl hodit do rybníka a pana Kozelku, který, ač byl dlouho zajímavým a příjemným společníkem (seznámil nás minimálně s polovinou androšů, kteří byli na festivalu), mě začal chytat za zadek a seznamovat mě s lesbama. Jsem fakt ráda, že sem nedostala pusu. Byl to asi dost vzdělanej člověk. No vlastně určitě! Po materiálech, co jsem si o něm přečetla a shlídla včera, je to spíš jasná věc. Několikrát za komančů seděl. Teď už je to prostě prokletej básník, co píše pornopoezii, nedostává důchod a neustále se stěhuje, páč se mu čídál víc snižujou příjmy. Večer jsme zakončily ve společnosti dvou skupinek nadrženejch "chlapců". Prní skupinka nám poskytla pivo zadarmo, ale protože jeden delikvent po Klárce neustále požadoval polibek, musely sme se přesunout dovnitř, kde sme narazily na partu číslo dvě, která nám nakoupila dvě koly s rumem a pozvala nás na festival do Hříběcí. To je prej někde u Telče. Chvíli sme tam s nima poseděli. A když sem dojedla česnečku a dopila druhou kolu s rumem (jo, zabijácká kombinace), přesunuly sme se ven na schody a povídaly sme si o klukách, nakonec sme odjeli dom okolo půl 2hý, usnuly sme v autě, čehož máma využila a KLáris hodila domů. V noci mi pak ještě volal ten otravnej Večeřa, kterýho sem v životě neviděla, ale protože sem si s ním jednou na nějaký akci povídala chvilu přes Ančin telefon, vzal to zřejmě jako znamení a nedá mi pokoj. Bože! Ale byl to krásnej víkend.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama