Duben 2013

Skater girl

14. dubna 2013 v 22:57 | ★ |  deník redheadky
Právě sem se rozhodla, že v červenci se naučím na skejtu. Dneska sem na facebooku narazila u jednoho kluka, kterej mi mimochodem pořád dluží podprsenku, na odkaz na stránky jednooho skatovýho campu a byl tam termín jen pro holky! Takže jelikož a protože sem dostala tak 3-4 roky zpátky skate a stála sem na něm možná dvakrát v životě, teď to hodlám napravit! Tralala, budu štíhlá redhead a ještě budu umět na skatu, aspoň trochu.. prosím! Hej a tahle fotka mě dostala. Kus, jaxviňa taky.. Jo, taky bych se chtěla někdy takle vyfotit, anižbych se musela stydět.


Jo, jasněže sem ovlivněná těma klukama, tím, že sem byla v pátek mezi něma a spoustu dalšíma souvislostma, ale člověk vždycky jedná na základě toho, jakej na něho má vliv okolí. A já už jednou skate chtěla bejt a jak potvrzuje Avril, skate a punk někdy k sobě maj blízko.

6 kilo a pojď si!!

14. dubna 2013 v 11:42 | ★ |  deník redheadky
Dneska mám 7mej den diety a 4 kila dole! Když k tomu ještě přičtu ty 2 kila, který sem shodila pomalejc během února a března, je to dohromady 6! Juchuchůů! Jo, dobře, možná by to bylo víc, kdybych do toho nepila pár piv (ale opravdu jen pár) a nelila do sebe čaje s medem. Nicméně můj krk a rýma si prostě žádaj hektolitry horký tekutiny a čaj pro mě prostě není čaj, když v sobě nemá lžicu pravýho včelího medu od strejdy. Dneska sem vstala v 10 a zatím sem měla 2 vajíčka, ale na mým břichu je už zhubnutí vidět! Jupíí! Ale zejtra a pozejtří přichází nejtěžší část diety. V pondělí jenom ovoce a zelenina a v úterý jen mliko. Chcípnu. Dneska se musím naládovat kuřecím nebo rybou, až budu mít libový maso, a pořádně si ten pocit užít! :D Tralala! V tom červnu si na fesťák prostě vezmu kraťasy! Musím!! A na Colours taky! A na všechny fesťáky! Už se nemůžu dočkat! Svítí sluníčko a je mi krásně!

Takhle bych chěla dopadnout.
Aspoň.


3 sezóny in da hell

7. dubna 2013 v 22:22 | ★ |  films
Nojo.. co vám budu povídat, prostě Hádek.. Suprovej dabing Wilhemky a úžasná Gruszka!
K tomu všemu citace Bondyho básní!
Může to bejt ještě dokonalejší?
Ne.


Ewiška. Zabijte ji, prosím, někdo!

4. dubna 2013 v 19:07 | ★ |  stars
Nebo ji alespoň zalepte ústní otvor hodně kvalitní lepící páskou!
Ale co nejdřív!
Je to totiž víc než nutný!!.

Už to zase začínám cejtit v underkostech

2. dubna 2013 v 20:30 | ★ |  deník redheadky
Už bych měla zase něco napsat. Zase přišlo moje zmatený období, kdy nemám čas nanic. Ten článek do školního časáku sem samozřejmě zase nenapsala. Nestíhám. Velikonoce? Prochlastaný. V pondělí nepřišel. Zabít.
Vzpomínám na minulý léto. Na fesťáky. Byla to prostě paráda. A počítám s tím, že letos to bude ještě lepší. Tralala. Začneme majálesem, kde si nejspíš zahrajem, pak rokytná, zámostí a už sou skoro prázdniny! A je tady magorovo a libor a pak COLOURS!! To bude prostě neskutečná pecka. Juchů. :) A pak podzim. Talentovky. Příjimačky. Maturita. A pak už konečně vypadnu někam daleko od všeho. Počítám s tím, že to bude cobydup. Protože těma fesťákama se to spustí a pak to uteče jak voda. Musí!
Tralalalala.
Spouští se mi undergroundová, snivá a toulavá nálada.

PS. Fotka z minulýho magorova, kterou sem našla! :P