Květen 2013

The first kiss stole the breath from my lips, why did the last one tear us apart

27. května 2013 v 23:10 | ★ |  screaming inside
Achjo. Achjo. Achjo.
Období napiču.
Nejradši bych našla všecky svý starý žiletky, fakt.
Potřebuju něco novýho.
Je to období na piču.
Kluk na sex se do mě nejspíš zamiloval.
Když sem mu řekla, že se na lásku k němu necejtim, rozbrečel se.
Poprvý, kdy se přede mnou kluk rozbrečel.
Byla sem z toho docela dost hotová.
Pak Ned.
Spala sem s ním.
Nemůžu za to, ale prostě sem ho chtěla.
Hrozně moc sem ho chtěla.
Ale teď?
Je konec.
Je to děfka.
Nic víc.
Fuck.


Love or Fuck?

20. května 2013 v 0:07 | ★ |  boys
Asi by mě v životě nenapadlo, že si budu takovouhle otázku klást... Jo, jasně, láska je shit, ale přece jenom má něco do sebe. Šukání je pro děcka? Něco na tom asi bude. Jako jasně.. když se najde kluk, kterej se dokáže udělat, když je nasračky... v tomhle případě asi neexistuje nic dokonalejšího. Protože sex v opilosti, s dostatkem slin, s ochranou a někde v soukromí, kde si člověk může zařvat a neomezovat se kvůli ostatním, to je moje představa ideálního stavu Troufám si tvrdit, že je to mnohdy o dost příjemnější než blbý smsky od *miláčka*. Nevim, možná je to tím, že už sem dlouho s nikým nechodila. Ale chtěla bych vůbec? Asi jo. Ale moje vybíravost je až trapná. Nevim.. Je dobře, že s klukem, se kterým teď spím bych asi nechodila? Ale je dobrej.. Je divokej a dost přitažlivej.. Jenže.. Nevim, asi sem prostě moc vybíravá.
Jak říkám..
Sex dobrej, ale tyvole kde je láska?
.


Prej se teďka nosí skate IV.

14. května 2013 v 22:48 | ★ |  kecy moje a taky ty, který posbírám
Bydleli v rodinným domku ve starý části města.
"Poď dál," vyzval mě pološeptem.
Zezula sem se a následovala ho. Z malý předsíňky sme vešli do obyváku.
"Kam mám jít?"
"Zůstanem tady."
Nic sem neříkala. Stál tam pořád v bundě a čepici naproti mě, v obličeji nadšený očekávání. Chvilku sem si ten pohled užívala, ale pak už sem prostě nemohla jinak, než se na něj vrhnout. Teď začlo teprve to pravý. Na plese nebo na ulici se prostě nikdy nelíbá tak dobře, jako ve tmě, v soukromí, navíc v opilosti. Netuším, jestli to bylo tím chlastem, ale neskutečně se mi to s ním líbilo.
Začal mě svlíkat. Já jeho. Tričko dole. Sukně dole. Roztrhal mi silonky. Ležíme na gauči. Začala sem rozepínat pásek. Moment. Ještě rozloží gauč. Provokativně si lehnu. Má hotovo. Vrací se. Svlíka mi tanga. Dává se do toho. Prsty. Rovnou dva.. ne.. tři naráz?! Ah! Tyvole! Je víc než dobrej. Moc se s tím nepáře. Žádný trapný předehry. Ale nemůžu proti tomu teda říct půl slova. Jazyk. Jazyk a prsty zároveň. Sem v nebi?? SEM! Nevzpomínám si, kdy bych se tak rychle udělala sama. Teď je čas na mně. Je v polosedě. Konečně rozepínám pásek. Pomáhá mi se stáhnutím kalhot.. Trenek. Pěkné... Chystám se oplatit orální péči. Prej jdem na to ale rovnou. Fajn. Jsem na něm. Další poloha. A další.. Stávka. Omlouvá se. Došlo tím pádem na orální oplátku. Je znovu ready. Jedem znova. Další tři polohy.. Možná čtyři! Stávka. Mám ještě něco dělat? Nebo co? V tom sem zahlídla digitální hodiny pod televizí.
"Ježiši, já už budu muset!"
Bylo čtvrt na pět. Přišli sme opůl čtvrtý, tím sem si jistá.
"Spi tady," šeptal mi do ucha tím svým sexy hlubokým hlasem a u toho mně prstama bloudil po těle a laskal mě na krku.
"Když to nejde," namítala sem stylem, ze kterýho bylo stejně jasně poznat, jak strašně se mi nikam nechce.
"Když já tě chci vojet," šeptal, "tak hrozně tě chci vojet."
Nikdy mě žádný slova tolik nevzrušily. Otočila sem se k němu a začala ho znovu líbat. Misionář. Pár chvil to ještě trvalo. Druhej orgasmus. Třetí - konečně ten jeho. Spokojeně a hrdě se svalil vedle mě. Dala sem mu pusu na nos a začala se shánět po oblečení. Silonky - nic. Téčka. Sukně. Tričko. Kde je Podprda?
"Nemám podprsenku!"
Nemotorně si sedl a začal se rozhlížet. Vtom se rozsvítilo v předsíni. Rychle sem na sebe natáhla tričko.

Prej se teďka nosí skate III.

14. května 2013 v 22:11 | ★ |  kecy moje a taky ty, který posbírám
Vzal mě okolo pasu a pokračovali sme směrem k náměstí. Cestou sme se bavili o bůhví čem, to už si nepamatuju. Kouřil máčka. Nevim proč, možná sem divná, ale vždycky mě nějakým způsobem přitahovali kluci, co kouí, zvlášť pěkní kluci, co kouří. Prostě jim to sluší. Jsou tak zvláštně zkažení, nebo nevím, čím to jinak může bejt. Ale je fakt, že to nesekne každýmu. Někdo je při tom vyloženě divnej. Vždycky hned poznám, kdo kouří jenom z frajeřiny. Tihle lidi mě serou. Zvlášť malý pindy.
Když si zapaloval, měla sem nějakej střízlivější světlej moment, a tak sem si ho mohla důkladnějc prohlídnout. Měl takovou tu obyčejnou khaki bundu, co je teď tak populární u hipstrů a z černý čepice, kterou měl nasazenou stylově napůl hlavy mu koukaly zlatavý vlasy. Soustředil se na plamen zapalovače a u toho se mračil. Všimla sem si jeho rukou, ještě trochu klučičí, ale malý taky nebyly. Vytáhla sem si startku a on mi nabídl zapálenej oheň.
"Dík."
Významně pokejval hlavou.
"Kolik ti vlastně vůbec je?" zeptala sem se.
"Asi 21."
"Mmm.."
"Co? Sem ti snad málo?" zeptal se ze srandy.
"No, teď už tě asi nevrátim, co?!" odpálkovala sem ho.
Zasyčel a na znamení urážky se zastavil a otočil. Mně samozřejmě došlo až po nějaký době, že se mnou nejde, tudíž sem se k němu musela vracet. Pokusila sem se ho odtáhnout, ale byl jak beran. Měl sílu, kterou sem nečekala. Trochu mi připomínal Neddyho, stavbou těla. No, akorát byl trochu vyšší a narozdíl od Neddyho se udržel, když jsem se s ním pokusila zacloumat. Chvilu sem si s ním nevěděla rady, ale pak mě napadlo něco, co bylo zaručený. Začala sem ho líbat na krku a u toho sem rukama jela po těle přes bundu dolů. Když sem se dostala na poklopec, jakoby v něm ruplo.
"Odpuštěno," řekl bleskově. Zase mě chňapl a zařadil vyšší rychlost než předtím. Teď byl najednou schopnej jít sám a ještě mě za sebou vláčet. Achjo, s těma chlapama je to někdy fakt směšně lehký.

Perfect bitches

14. května 2013 v 16:29 | ★ |  thinspirations
Vzkaz pro Klárku: další díl bude až večer, jdu ještě do saxofonu a asi bych tam toho učitela vojela..Prej se teďka nosí skate II.

13. května 2013 v 22:31 | ★ |  kecy moje a taky ty, který posbírám
Holky s Danem, teplejším členem party, se rozhodli, že už si taky skočej pro věci a vypraví se za DJem do klubu. Adam jim oznámil, že to dopijem a půjdem taky, aniž by se mě ptal. Ne, že by mi to snad vadilo. Vína bylo ještě asi půl flašky.
Dopili sme. Vypadalo to, že na plese už nikdo nezbyl, rozhodli sme se teda, že se taky pujdem do šatny oblíct a vydáme se na béčko. A. vytáhnul z rukávu od bundy další víno a načnul ho. Cestou sme ho usrkávali. Když jsem pila, chytl mě za ruku. Byli sme zrovna pod nějakejma schodama, když se to už nedalo a museli sme zastavit. Šli sme jako pravej opileckej pár. Navzájem sme se podpírali, abysme při tak náročným kličkování kolem ničeho udrželi rovnováhu. No a právě ve chvíli, kdy bylo jasný, že nás balanc opustil, a my se pokusili zastavit, slítli sme do strany a ocitli sme se opět v horizontální poloze, ovšem na schodech. Byla to sice slušná řacha, ale mě ani nenapadlo, že by mě něco mohlo bolet. Ten pád byl v tuhle chvilku něčím, čím sem se neměla čas zabejvat, byť jen na chviličku. Teď už, s větší otupělostí alkoholem, nebyl prostor ani na smích. Pudy byly prostě silnější a my se znovu líbali. Tentokrát už fakt nevím, kdo začal, ale jasný bylo, že sme oba měli úplně jiný představy o tom, jak strávíme příštích pár hodin, než abysme se mačkali s půlkou třebíče ne Bé. Chvilu zabralo než nás napadlo, že bysme se třeba mohli zvednout a přesunout někam, kde bysme měli soukromí. Nevěděla sem sice kam, ale zvedla sem se a jeho vytáhla taky nahoru.
"Tak jdem ke mě nebo k tobě?" zeptal se zničeho nic naprosto vážně.
"Bydlím ve Starči," odpověděla sem.
Zasmál se. A mrkl po mě, jestli se taky směju. Ale já se jen pousmála. Už to bylo fakt dost dlouho.. Navíc v tomhle rozpoložení, v týhle situaci, s tímhle klukem.. Ne prostě sem si takovouhle příležitost nechtěla nechat ujít. Z mejch pohledů zřejmě poznal, že sem to nemyslela úplně ironicky, a bylo vidět, že ho to trochu překvapilo. Ale rozhodně to na sobě nenechal dlouho znát.
"Takže k nám?" ťukl do mě provokativně.
"Jestli to nemáš moc daleko.." pousmála sem se.
"Kousek," zašeptal mi do ucha a následně mi přejel jazykem po krku, asi abych věděla, že se mám na co těšit.

Prej se teďka nosí skate I.

12. května 2013 v 15:39 | ★ |  kecy moje a taky ty, který posbírám
Bylo to asi v listopadu. S klukama sme hráli jako předkapela jedný třídě z gymplu. Měl to bejt nejlepší stužkovák tohohle roku už jenom proto, že to byla 4. B, a jak je známo, v béčku bejvaj většinou největší hovada a pařmeni. A tak tomu bylo i letos. Ktomu všemu většinou pěkní kluci, pěkný holky navíc měli skvěle vymyšlenej program. Aby byly na stužkováku 2 kapely a pak ještě DJ s následnou afterparty v klubu béčko (shoda jmen), to se jen tak nevidí. Dopředu se samozřejmě vyprodaly všechny lístky, na místě tím pádem nebyly, ale pořád sme v malým městě a taková skutečnost většinou nebejvá pro nikoho překážkou. Člověk se prostě dovnitř vždycky nějak dostane.
Lidí teda bylo požehnaně. Johny dotáhl do backstage nějaký pitivo, takže sme se před koncertem docela slušně načli. Nějak sme odehráli, ale předkapely nikdy moc velkej úspěch nesklidí, to je jasná věc. Nicméně, že by tam nebyl nikdo, se taky říct nedalo, tudíž sme byli spokojení. Z chlastu zbyla jen trocha, ale naštěstí sme měli každej ještě nějaký ty poukázky na piva, nálada tím pádem v ohrožení nebyla. Potkala sem Páju. Byla už taky dost rozjetá a ptala se mě, jestli se pojedu podívat k nám na Poslední leč. Tahle super myslivecká paráda se u nás na vesnici pořádá každej rok a bejvá tam docela dost lidí. No a protože sem na plese stejně neměla nikoho vyhlídlýho a na Leči byl dost pravděpodobně Tomáš, soused, se kterým se už 3 roky oťukáváme, řekla sem si, že bych ho ráda viděla, a tak sme si daly sraz ve čtvrt na jednu před kulturákem.
Chvilku sem bloudila mezi tou haldou přiopilejch spolužáků a všelijakejch dalších známejch tváří a snažila se najít místo, kam bych si na chvilku sedla. V tom sem uviděla Kačku s pár dalšíma lidma z katolickýho gymplu u stolu, kde byla jedna barová židlička. V rychlosti, která u mě v takovým stavu, navíc v podpadkách, nebejvá úplně běžná, sem přiletěla k židli a hrdě na ni vyskočila. Pozdravila sem Káťu a pochválila jí šaty.