Prej se teďka nosí skate II.

13. května 2013 v 22:31 | ★ |  kecy moje a taky ty, který posbírám
Holky s Danem, teplejším členem party, se rozhodli, že už si taky skočej pro věci a vypraví se za DJem do klubu. Adam jim oznámil, že to dopijem a půjdem taky, aniž by se mě ptal. Ne, že by mi to snad vadilo. Vína bylo ještě asi půl flašky.
Dopili sme. Vypadalo to, že na plese už nikdo nezbyl, rozhodli sme se teda, že se taky pujdem do šatny oblíct a vydáme se na béčko. A. vytáhnul z rukávu od bundy další víno a načnul ho. Cestou sme ho usrkávali. Když jsem pila, chytl mě za ruku. Byli sme zrovna pod nějakejma schodama, když se to už nedalo a museli sme zastavit. Šli sme jako pravej opileckej pár. Navzájem sme se podpírali, abysme při tak náročným kličkování kolem ničeho udrželi rovnováhu. No a právě ve chvíli, kdy bylo jasný, že nás balanc opustil, a my se pokusili zastavit, slítli sme do strany a ocitli sme se opět v horizontální poloze, ovšem na schodech. Byla to sice slušná řacha, ale mě ani nenapadlo, že by mě něco mohlo bolet. Ten pád byl v tuhle chvilku něčím, čím sem se neměla čas zabejvat, byť jen na chviličku. Teď už, s větší otupělostí alkoholem, nebyl prostor ani na smích. Pudy byly prostě silnější a my se znovu líbali. Tentokrát už fakt nevím, kdo začal, ale jasný bylo, že sme oba měli úplně jiný představy o tom, jak strávíme příštích pár hodin, než abysme se mačkali s půlkou třebíče ne Bé. Chvilu zabralo než nás napadlo, že bysme se třeba mohli zvednout a přesunout někam, kde bysme měli soukromí. Nevěděla sem sice kam, ale zvedla sem se a jeho vytáhla taky nahoru.
"Tak jdem ke mě nebo k tobě?" zeptal se zničeho nic naprosto vážně.
"Bydlím ve Starči," odpověděla sem.
Zasmál se. A mrkl po mě, jestli se taky směju. Ale já se jen pousmála. Už to bylo fakt dost dlouho.. Navíc v tomhle rozpoložení, v týhle situaci, s tímhle klukem.. Ne prostě sem si takovouhle příležitost nechtěla nechat ujít. Z mejch pohledů zřejmě poznal, že sem to nemyslela úplně ironicky, a bylo vidět, že ho to trochu překvapilo. Ale rozhodně to na sobě nenechal dlouho znát.
"Takže k nám?" ťukl do mě provokativně.
"Jestli to nemáš moc daleko.." pousmála sem se.
"Kousek," zašeptal mi do ucha a následně mi přejel jazykem po krku, asi abych věděla, že se mám na co těšit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama