Prej se teďka nosí skate III.

14. května 2013 v 22:11 | ★ |  kecy moje a taky ty, který posbírám
Vzal mě okolo pasu a pokračovali sme směrem k náměstí. Cestou sme se bavili o bůhví čem, to už si nepamatuju. Kouřil máčka. Nevim proč, možná sem divná, ale vždycky mě nějakým způsobem přitahovali kluci, co kouí, zvlášť pěkní kluci, co kouří. Prostě jim to sluší. Jsou tak zvláštně zkažení, nebo nevím, čím to jinak může bejt. Ale je fakt, že to nesekne každýmu. Někdo je při tom vyloženě divnej. Vždycky hned poznám, kdo kouří jenom z frajeřiny. Tihle lidi mě serou. Zvlášť malý pindy.
Když si zapaloval, měla sem nějakej střízlivější světlej moment, a tak sem si ho mohla důkladnějc prohlídnout. Měl takovou tu obyčejnou khaki bundu, co je teď tak populární u hipstrů a z černý čepice, kterou měl nasazenou stylově napůl hlavy mu koukaly zlatavý vlasy. Soustředil se na plamen zapalovače a u toho se mračil. Všimla sem si jeho rukou, ještě trochu klučičí, ale malý taky nebyly. Vytáhla sem si startku a on mi nabídl zapálenej oheň.
"Dík."
Významně pokejval hlavou.
"Kolik ti vlastně vůbec je?" zeptala sem se.
"Asi 21."
"Mmm.."
"Co? Sem ti snad málo?" zeptal se ze srandy.
"No, teď už tě asi nevrátim, co?!" odpálkovala sem ho.
Zasyčel a na znamení urážky se zastavil a otočil. Mně samozřejmě došlo až po nějaký době, že se mnou nejde, tudíž sem se k němu musela vracet. Pokusila sem se ho odtáhnout, ale byl jak beran. Měl sílu, kterou sem nečekala. Trochu mi připomínal Neddyho, stavbou těla. No, akorát byl trochu vyšší a narozdíl od Neddyho se udržel, když jsem se s ním pokusila zacloumat. Chvilu sem si s ním nevěděla rady, ale pak mě napadlo něco, co bylo zaručený. Začala sem ho líbat na krku a u toho sem rukama jela po těle přes bundu dolů. Když sem se dostala na poklopec, jakoby v něm ruplo.
"Odpuštěno," řekl bleskově. Zase mě chňapl a zařadil vyšší rychlost než předtím. Teď byl najednou schopnej jít sám a ještě mě za sebou vláčet. Achjo, s těma chlapama je to někdy fakt směšně lehký.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta Klárka | 14. května 2013 v 22:15 | Reagovat

Kluci zapalující si cigaretu ♥ Dál, dál, piš dál!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama