Prej se teďka nosí skate IV.

14. května 2013 v 22:48 | ★ |  kecy moje a taky ty, který posbírám
Bydleli v rodinným domku ve starý části města.
"Poď dál," vyzval mě pološeptem.
Zezula sem se a následovala ho. Z malý předsíňky sme vešli do obyváku.
"Kam mám jít?"
"Zůstanem tady."
Nic sem neříkala. Stál tam pořád v bundě a čepici naproti mě, v obličeji nadšený očekávání. Chvilku sem si ten pohled užívala, ale pak už sem prostě nemohla jinak, než se na něj vrhnout. Teď začlo teprve to pravý. Na plese nebo na ulici se prostě nikdy nelíbá tak dobře, jako ve tmě, v soukromí, navíc v opilosti. Netuším, jestli to bylo tím chlastem, ale neskutečně se mi to s ním líbilo.
Začal mě svlíkat. Já jeho. Tričko dole. Sukně dole. Roztrhal mi silonky. Ležíme na gauči. Začala sem rozepínat pásek. Moment. Ještě rozloží gauč. Provokativně si lehnu. Má hotovo. Vrací se. Svlíka mi tanga. Dává se do toho. Prsty. Rovnou dva.. ne.. tři naráz?! Ah! Tyvole! Je víc než dobrej. Moc se s tím nepáře. Žádný trapný předehry. Ale nemůžu proti tomu teda říct půl slova. Jazyk. Jazyk a prsty zároveň. Sem v nebi?? SEM! Nevzpomínám si, kdy bych se tak rychle udělala sama. Teď je čas na mně. Je v polosedě. Konečně rozepínám pásek. Pomáhá mi se stáhnutím kalhot.. Trenek. Pěkné... Chystám se oplatit orální péči. Prej jdem na to ale rovnou. Fajn. Jsem na něm. Další poloha. A další.. Stávka. Omlouvá se. Došlo tím pádem na orální oplátku. Je znovu ready. Jedem znova. Další tři polohy.. Možná čtyři! Stávka. Mám ještě něco dělat? Nebo co? V tom sem zahlídla digitální hodiny pod televizí.
"Ježiši, já už budu muset!"
Bylo čtvrt na pět. Přišli sme opůl čtvrtý, tím sem si jistá.
"Spi tady," šeptal mi do ucha tím svým sexy hlubokým hlasem a u toho mně prstama bloudil po těle a laskal mě na krku.
"Když to nejde," namítala sem stylem, ze kterýho bylo stejně jasně poznat, jak strašně se mi nikam nechce.
"Když já tě chci vojet," šeptal, "tak hrozně tě chci vojet."
Nikdy mě žádný slova tolik nevzrušily. Otočila sem se k němu a začala ho znovu líbat. Misionář. Pár chvil to ještě trvalo. Druhej orgasmus. Třetí - konečně ten jeho. Spokojeně a hrdě se svalil vedle mě. Dala sem mu pusu na nos a začala se shánět po oblečení. Silonky - nic. Téčka. Sukně. Tričko. Kde je Podprda?
"Nemám podprsenku!"
Nemotorně si sedl a začal se rozhlížet. Vtom se rozsvítilo v předsíni. Rychle sem na sebe natáhla tričko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama