Červenec 2013

Prej se teďka nosí skate V.

16. července 2013 v 14:22 | ★ |  kecy moje a taky ty, který posbírám
Stála jsem tam v krátký sukni do pasu, přes to letmo přetáhlý triko. Otvíraly se dveře a A se za mnou asi snažil co nejrychlejc natáhnout trenky. Stáhl mě k sobě na gauč. Do obýváku vešli dva kluci. Ten jeden chtěl rozsvítit, ale jak hledal zapínač, všiml si nás.
"Alee, čau, brácha.." chvíli civěl, "Nonic, my nebudem rušit.." vykoktal ze sebe.
"Zdar," šeptnul A s malým úšklebkem, aniby se podíval jejich směrem. Brácha se s tím druhým klukem, kterej se na nás nestyděl ještě několikrát otočit, sebrali a pokračovali nahoru po schodech.
A koukal do země.
"Co je?" pousmála sem se na něj.
"Všecko," řekl a šklubl sebou. Chytl mě za krk a začal se se mnou zase docela divoce líbat. Asi chtěl ještě. Ale moje oči zabloudily opět k displeyi hodin, a když sem viděla, že do třičtvrtě není daleko, tak už to prostě nešlo. I tak mě naši vykostí. Ale kde je můj mobil, že.. Toť otázka. Chvíli sem se musela snažit, aby mě pustil z náručí, ale nakonec povolil a já se mohla natáhnout po igelitce s botama a psaníčkem. Vytáhla sem mobil. Vybito. Klasika. Půjčil mi svůj. Vytočila sem první číslo na taxi, co měl v seznamu.
"Je tu během 5ti minut," řekla sem.
Beze slova si začal dávat kalhoty. Já si navlíkala svetr a začala sem se poohlížet po kabátě. Mezi tím sem si všimla, že si A dává svou bundu rovnou na holej hrudník. Chvilku sem se pozastavila nad jeho vypracovanejma zádama. Byl to pěknej pohled. Všiml si, že na něj koukám. Trhla sem sebou k zemi a naštěstí zahlídla svůj kabát. Natáhla sem ho na sebe a šla do předsíně obout se. Vyšli sme ven. Dal mi máčko. Tu bundu neměl zapnutou, takže sněžilo na jeho boží hrudník. Usmíval se na mě. Znovu sme se líbali. Najednou přijelo červený auto. Strašně mě sralo, že musim pryč.. neuvěřitelným způsobem. Ale musela sem. Přišla sem k taxiku, otevřela sem a pozdravila..
"Přidám si tě na facebooku."
"Napíšu ti," odpověděl a znovu, tentokrát už naposled mě políbil. Pak po mě ještě hodil jeden ze svejch neodolatelnejch pohledů a já sedla do taxiku s rozeplým kabátem i svetrem a vůbec sem si neuvědomovala, že nemám podprsenku. Taxikáš mi čuměl na kozy. Když sem to spozorovala, rychle sem si zapla kabát.
"Do Starče," pronesla sem docela rázným způsobem.
Taxikář se otřepal a odvezl mě domů.